Lat

"Lât ve Uzza'yı ve diğer üçüncüsü Menat'ı gördünüz mü?" "Lât" kelimesi etimolojik olarak "ilah" kelimesinin bozulmuş hali ve mutlak otoriteyi ifade ediyor; El/Elot/Elat/Lat/Elohim/Allot//İlah…

Responsive image
YAZAR
H. Demir
DOSYA BOYUTU
6,32 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052241226

Lat harika bir kitap. Bu kitabın yazarı H. Demir. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve H. Demir'den Lat kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


H. Demir, bir portre çiziyor ilk kitabında.Kırmızı, beyaz ve siyah renklerin kullanıldığı bir portre.Gertrude Stein, saatlerce poz verir, portresini yapmak isteyen Picasso’ya…Portresitamamlanınca da “Ama bu bana benzemiyor ki” sözleri dökülür dudaklarından, şaşkınlıkla… Picasso’nun yanıtı en az tablo kadar ünlüdür: “Bir gün siz ona benzeyeceksiniz.”Toplumun yarattığı, yalnızlaşarak kendi içine gömülen bir insanın portresini çiziyor H. Demir. Kurtarıcının olmadığı, insanın kendini kurtarmaya çalışmak yerine bir “Kurtarıcı” beklemesiyle, içindeki kötülüğün iyiliği her zaman yendiği bir dünya.Bu portreye benziyor muyuz, benzemiyor muyuz? Kitabı okuyarak verebiliriz bu sorunun yanıtını.”- Sunay Akın -  (Tanıtım Bülteninden)   


İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. lat protocol lat iletişim kuralı lat protocol lat iletişim kuralı ne demek.