İlk Aşk

Antoloji.Com Nedir Sayfası ile sözcükler,kelimeler,kavramlar ve anlamları,sözcük,kelime,kavram,İLK AŞK,ilk aşk,ilk ask. ilk aşk terimi Dogukan Erset tarafından 05.03.2004 tarihinde eklendi.

Responsive image
YAZAR
Ivan Sergeyeviç Turgenyev
DOSYA BOYUTU
1,88 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786059133159

İlk Aşk harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ivan Sergeyeviç Turgenyev. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ivan Sergeyeviç Turgenyev'den İlk Aşk kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Şimdi, konuklannı gönderen ev sahibi, Sergey Nikolayeviç ve Vladimir Petroviç'le baş başa kaldı.Ev sahibi, uşağa sofrayı kaldırmasını emrettikten sonra bir keyif sigarası yaktı, sonra da koltuğuna iyice gömüldü.Ardından Sergey NikolayeviÇ'e döndü:- Sergey Nikolayeviç, söz vermiştik, herkes ilk aşkını anlatacaktı. Önce sizden başlayalım, ne dersiniz?Sergey Nikolayeviç sanşın ve toparlak yüzlüydü. yüzündeki yumukluklar hemen göze batıyordu. Gözlerini bir süre tavana diktikten sonra;- Benim hiç ilk aşkım olmadı ki, diye söze girdi. Azizim, istersen ikincisinden söz edeyim.- Nasıl yani?- Öyle işte. Başlangıçta cici bir kıza kur yaptım. Ama bu öyle pek ınasumca, saf bir iş değildi. Sonrakiler de öyle ...(Tanıtım Bülteninden)  


İlk Aşk Filminin Özeti. Ege'de bir sahil kasabasında 1990'ların başındayız. Kasabanın önde gelen ailelerindne arifoğulları eski ihtişamlı günlerinden çok uzaktadırlar.